Aplinkos tvarkymas

Pateikti užklausą

Aplinkos tvarkymo paslaugos teikiamos Dzūkijos Regione

UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ savo klientams siūlo įvairias paslaugas, susijusias su aplinkos tvarkymo darbais. Įmonė jau daug metų atlieka gerbūvio darbus, todėl yra pelniusi klientų pasitikėjimą ir ištikimybę. Įmonės darbuotojai išpildo visus jūsų lūkesčius ir atsižvelgia į kiekvieną prašymą bei reikalavimą, susijusį su teikiamomis paslaugomis. Viena populiariausių įmonės teikiamų paslaugų – aplinkos tvarkymas. Specializuodamiesi tvenkinių kasimo, sniego valymo, pastatų griovimo, landšafto formavimo, šlaitavimo ir panašiuose darbuose, įmonė negaišindama jūsų laiko, už kainą ir kokybę atitinkančią kainą atlieka įvairių techninių žinių reikalaujančius aplinkos tvarkymo darbus. Visapusiškus sprendimus vykdantys „Dzūkijos tvenkiniai“ yra pasiruošę jums padėti ir su specialistų komanda priimti geriausią aplinkos tvarkymo sprendimą. Aplinkos tvarkymas, priklausomai nuo klientų pageidavimų.

Aplinkos tvarkymas susideda iš kelių etapų:

  1. Pirmasis aplinkos tvarkymo etapas – projektas. Jo metu yra įvertinama sklypo padėtis, šeimininkų poreikiai. Profesionalai atsižvelgs į jūsų norus ir kartu priims bendrą aplinkos tvarkymo sprendimo būdą. Taip pat vykdomas sklypo žymėjimas (tai gali būti atraminių sienelių įrengimas, mažųjų architektūros elementų statyba ir pan.)
  2. Antrasis etapas – reljefo formavimas. Yra nukasamos arba supilamos tam tikros sklypo vietos, jei reikia – jos palyginamos. Formuojami nuolydžiai, laipteliai.


Suformavus reljefą įrengiama apšvietimo sistema, sodinami želdiniai, vyksta vejos įrengimo darbai. Žemės paviršius yra paruošiamas sėkloms berti. Vejos rūšį pasirenka aplinkos šeimininkas, o šių yra labai įvairių: reikalaujančių mechaninės arba pjovimo priežiūros. Taip pat galima pasirinkti laukinės pievos vejos grupę, kurią šienauti reikėtų itin retai. Išlyginus dirvožemį jis yra suspaudžiamas, o sėklos išberiamos. Sėklos gali būti sėjamos keliais būdais, arba, tiesiog paklojant išaugintą velėną.

Pateikti užklausą