Trinkelių klojimas

Pateikti užklausą

Trinkelių klojimo paslaugos teikiamos Dzūkijos Regione

Kiemo dekoravimas trinkelėmis yra viena populiariausių paslaugų, kurią atlieka UAB ,,Dzūkijos tvenkiniai“. Naudodami kokybiškas medžiagas, jūsų namų kieme išklosime trinkeles ir patarsime, kaip kuo ilgiau džiaugtis jų ilgaamžiškumu. Prieš klojant trinkeles klientas gali pasirinkti norimą jų dydį, atspalvį. Visada atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius ir profesionaliai patariame, koks galimas variantas yra geriausias. Trinkelės dažniausiai yra pasirenkamos vietoj betoninės dangos, o klientas gali pasirinkti jų dydį, formą, spalvas, raštą.

Klystate, jei manote, kad trinkelės yra skirtos tik šaligatviams. Jau ne pirmus metus Lietuvoje tapę itin populiaru trinkelėmis grįsti nuosavų namų kiemus ar takus. Trinkelės yra atsparios aplinkos veiksniams kaip karštis, šaltis, sniegas ir pan. Tai – vienas iš ilgaamžiškiausių grindinio dekoravimo būdų. Kadangi trinkelės nėra didelės, profesionalams yra ganėtinai paprasta sukurti įvairias jų formas ir raštus. Net ir įnoringiausio kliento namo kieme gali būti išpildyti patys įvairiausi trinkelių klojimo būdai. Trinkelių klojimas yra itin patogus. Jos yra nedidelės, todėl išgrįsti neįprastų vietų grindis, terasas ar pakopas tampa nesudėtinga. Trinkelės yra vienas funkcionaliausių grindinio klojimo būdų, tinkančių tiek nuosavų namų kiemuose, tiek prie pramoninių ar komercinių pastatų, takuose, žaidimų ar prekybos centrų aikštelėse.

Specialistui nustačius, kokio pobūdžio trinkelės jūsų namo kieme tiktų labiausiai, pirmiausia, yra pašalinamas nereikalingas gruntas. Tuomet pilamas žvyras,  kurio storis siekia 10 – 30 centimetrų. Tada sutankinamas skaldos sluoksnis, kurio storis siekia iki 20 centimetrų. Išlyginamasis sluoksnis sudaromas iš sauso betono ir iš akmens skaldos atsijų. Tuomet yra klojamos trinkelės ir užšlifuojami tarpai. UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ užtikrina kokybiškai, profesionaliai ir greitai atliekamas pareigas.

Pateikti užklausą